کد خبر: 3820889
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
گروه فرهنگی ــ مهلت شرکت خانواده جامعه‌الزهرا(س) در نخستین مرحله مسابقه حدیث‌خوانی «مفاتیح‌الحیاة» ویژه طلاب الزهراء تا ۱۵ تیرماه تمدید شد.
مهلت شرکت در مسابقه حدیث‌خوانی «مفاتیح الحیاة» تمدید شدبه گزارش ایکنا از قم، مهلت شرکت در نخستین مرحله مسابقه حدیث‌خوانی «مفاتیح الحیاة» تا ۱۵ تیرماه تمدید شد.
نخستین مرحله مسابقه حدیث‌خوانی خانوادگی «مفاتیح الحیاة» ویژه بانوان طلبه، همسران و فرزندان به همت اداره کل امور طلاب و خانواده و با همکاری اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.
مسابقه بزرگ حدیث‌خوانی بانوان طلبه و همسران ایشان با محوریت کتاب «مفاتیح الحیاة» اثر تألیفی حضرت آیت‌الله جوادی آملی، کتابی حدیثی رفتاری است که به عنوان جلد دوم و مکمل مفاتیح‌الجنان مشهور شده و به رفتارهای فرهنگی ـ اجتماعی و حوزۀ اخلاق و حقوق اجتماعی مربوط می‌شود.
این اثر ارزشمند با بررسی بیش از ۱۷۰ کتاب و گردآوری آيات و احاديث گوناگون در حوزه شئون دنیايی و امور خانوادگی، منبع جامع و ارزشمندی برای استخراج الگوی سبک زندگی اسلامی محسوب می‌شود.
بانوان طلبه در این دوره می‌توانند با استفاده از فرصت اوقات فراغت تابستان، این کتاب را به همسران و خانواده معرفی کرده و احادیث آن را به بحث و گفتگو بگذارند تا زمینه بهره‌برداری بیشتر فراهم شود.
دوره حدیث‌خوانی کتاب شریف مفاتیح الحیاة در سه مرحله به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود که مهلت نخستین مرحله این دوره تا ۱۵ تیرماه تمدید شد.
این دوره تا مرداد ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت و بانوان طلبه می‌توانند جهت دریافت اطلاعات و ثبت نام به سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی(ره)، مراجعه کرده و یا با شماره تلفن۳۲۱۱۲۴۳۶ و۳۲۱۱۲۶۳۲ تماس بگیرند.
جهت سهولت دسترسی طلاب به منبع مسابقه، کتاب مفاتیح الحیاة با ۲۵ درصد تخفیف در سرای ثقلین ورودی ساختمان شهید بهشتی عرضه می‌شود.
طلاب غیرحضوری می‌توانند پاسخنامه‌های خود را در قالب فایل word یا pdf به پست الکترونیک اداره قرآن و حدیث به نشانی hadith@jz.ac.ir ارسال کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: