کد خبر: 3814358
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ دوره‎ تخصصی تربیت معلم قرآن کریم در رشته‌های مختلف مانند روخوانی و روانخوانی، تجوید و حفظ در مؤسسه نسیم ثقلین قم برگزار می‌شود.

برگزاری دوره تخصصی تربیت معلم قرآن کریم در موسسه «نسیم ثقلین» قمبه گزارش ایکنا از قم، موسسه فرهنگی قرآن و عترت نسیم ثقلین با همکاری اداره امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی استان قم دوره تخصصی تربیت معلم قرآن کریم برگزار می‌کند.

دوره تخصصی تربیت معلم قرآن کریم در رشته‌های روخوانی و روان‌خوانی، تجوید، حفظ، ترجمه و مفاهیم توسط موسسه فرهنگی قرآن و عترت نسیم ثقلین برگزار می‌شود.

علاوه بر دوره تخصصی تربیت معلم، دوره‌های تخصصی تربیت مدرس و ممتحن قرآن کریم در موسسه نسیم ثقلین برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان در پایان آموزش این دوره گواهینامه معتبر از سازمان تبلیغات اسلامی دریافت خواهند کرد.

قبولی در آزمون‌های ورودی و دارا بودن سن 18سال تا 45 سال از جمله شرايط ثبت‌نام از متقاضیان برای حضور در اين دوره است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 02537732417 و 09104707972 تماس حاصل فرمایند و یا از طریق سامانه پیامکی 100004488 اقدام کنند.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره می‌توانند تا 23 خرداد‌ماه ثبت‌نام کرده و پس از قبولی در آزمون ورودی، گذراندن دوره و قبولی در آزمون نهایی گواهی رسمی سازمان تبلیغات اسلامی را نیز دریافت کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: