کد خبر: 3779916
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
گروه فعالیت‎های قرآنی ـ مدیرعامل چاپ و نشر اسوه بر لزوم توجه به انتشار باکیفیت ظاهری و محتوایی قرآن کریم تأکید کرد و گفت: بعضاً مشاهده می‌شود که در چاپ جلد قرآن کریم از برخی مواد بی‌کیفیت استفاده می‌شود.

انتقاد مدیرعامل اسوه نسبت به استفاده از برخی مواد بی کیفیت در چاپ قرآنبه گزارش ایکنا از قم، ناصر بابامحمدی، مدیرعامل چاپ و نشر اسوه امروز، 19 دی‌ماه در همایش ملی اصحاب چاپ و نشر قرآن کریم در مجتمع ناشران قم گفت: هر ماه مهمانان خارجی بازدیدهای مختلفی ‌از چاپخانه بزرگ قرآن کریم انجام می‌دهند و دیدگاه آنها نسبت به تشکیک‎هایی که وجود داشت از بین می‎رود.
وی افزود: مراکز چاپ و نشر از نعمات بزرگ الهی به جهان اسلام است و نباید به‌خاطر مسائل مادی از کیفیت نشر و چاپ زیبایی قرآن کاست.
مدیرعامل چاپ و نشر اسوه یادآور شد: بعضاً مشاهده می‌شود که در ‌چاپ جلد قرآن کریم از برخی مواد بی‌کیفیت استفاده می‌شود که در آینده نزدیک کیفیت پایین، خود را نشان می‌دهد و اصلاً زیبنده نیست که قرآنی با چنین اوراقی منتشر شود.
وی گفت: یکی از مدیران فرهنگی اندونزی بیان کرد که دو جلد قرآنی که منزل دارم، چاپ جمهوری اسلامی است و این مسائل برای همه ما فعالان قرآنی یک فرصت و افتخار است که باید همیشه این افتخار و مدال خدمت صادقانه قرآن را با خود داشته باشیم.
بابامحمدی اظهار کرد: دریافت مجوز چاپ قرآن با کندی انجام می‌شود که کاملاً بر اساس ضوابط است زیرا وقتی یک قرآن با یک یا چند غلط منتشر شود قطعاً مشکلات بسیاری برای کشور و نظام و عرصه فرهنگی تشیع در جهان اسلام ایجاد خواهد کرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: