کد خبر: 3717558
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
از فردا؛
گروه فعالیت‎های قرآنی - ششمین نمایشگاه قرآن کریم استان قم از فردا شب، ششم خرداد ماه کار خود را در مجتمع ناشران قم آغاز می‎کند.

ششمین نمایشگاه قرآن استان قم فردا آغاز به کار می‎شود

سعید میرعرب در گفت وگو با ایکنا از قم، گفت: یکی از مهمترین برنامه‎های فرهنگی که در ماه مبارک رمضان، برگزار می‎شود، برپایی نمایشگاه‎های قرآن کریم است.
وی افزود: چند سالی است که مردم قم، شاهد برگزاری این نمایشگاه قرآنی در شب های ماه رمضان هستند و بسیاری از خانواده اوقات خود را در این نمایشگاه سپری می کنند.
مدیر اداره قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم اظهارکرد: برگزاری ششمین نمایشگاه قران و عترت با مشارکت مجمع ناشران اتحادیه ناشران، شهرداری و اتحادیه موسسات و تشکل‎های قرآنی استان قم مهمترین برنامه فرهنگی قرآنی ماه رمضان امسال قم خواهد بود.
وی افزود: این جشن بزرگ قرآنی که دارای بخش های مختلف و متنوع از فعالیت های مختلف فرهنگی و هنری و علمی و پژوهشی قرآنی است از فردا یازدهم ماه مبارک رمضان و ششم خردادماه در قم آغاز می شود و یک هفته نیز به طول خواهد انجامید.
میرعرب بیان کرد: این برنامه با محتوای ناشران قرآنی با حضور ناشران و موسسات فرآن و عترت ونرم افزارهای قرآنی وکودک و نوجوان و محصولات فرهنگی و غرفه های فرهنگی و صنایع دستی قرآنی و امور خیریه همراه خواهد بود.
وی گفت: در ضمن هر شب هم اجرای زنده جشن رمضان در این مکان یعنی مجتمع ناشران استان قم به همراه برنامه های فرهنگی از جمله مسابقات فرهنگی و نمایش های قرآنی و قرائت قرآن و تواشیح و غرفه تعویض قرآن های خانگی برگزار می شود.
وی اظهارکرد: محصولات راه یافته به این نمایشگاه شامل بیست تا چهل درصد تخفیف است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: