کد خبر: 3836737
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
در قم؛
گروه فرهنگی ــ کارگاه طراحی گرافیک محیطی با موضوع «عزاداری حسینی» با حضور جمعی از هنرمندان متخصص این رشته در آستان مقدس حضرت معصومه(س) برگزار شد.

در این کارگاه ۳ روزه، تعدادی از هنرمندان و اساتید خط، نقاشی، نگارگری و گرافیک از سراسر کشور حضور خواهند داشت و آثاری را با موضوعات «عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ماه محرم و صفر» تولید خواهند کرد.

هدف برگزاری این کارگاه عملیاتی نگاهی ویژه به جلوه‌های هنری و معنوی در عزاداری سیدالشهدا (ع) خواهد بود تا هنرمندان با بهره‌گیری از راهنمایی و دیدگاه‌های اساتید اهل فن و درک عمیق‌تر این موضوعات بتوانند آثار در شأن و جایگاه حضرت امام حسین (ع) و شهدا کربلا تولید نمایند.

همچنین در این کارگاه با تعامل و همگرایی هنرمندان از جمله خوشنویسان، نگارگران و عکاسان در جهت آموزش تکنیک‌ها و تبادل تجربیات گام‌های ارزشمندی برداشته خواهد شد و به ارتقای سطح کیفی و تکنیکی آثار تولیدی خواهد انجامید.

یادآور می‌شود، این کارگاه به همت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) و با مشارکت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم و سازمان فرهنگی ورزشی و هنری شهرداری قم از 30 مرداد ماه لغایت یک شهریور ماه فعالیت خواهد داشت و دستاوردها و آثار تولیدی در این کارگاه عملیاتی توسط شهرداری قم در ماه محرم و صفر در سطح شهر اکران خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: