کد خبر: 3836724
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
استاندار قم:
گروه سیاست و اقتصاد ــ بهرام سرمست با تاکید بر عزم مدیریت استان در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ، اظهار کرد: درصدد هستیم تا بستر لازم برای خدمت رسانی بیشتر به زائرین و مجاورین در قم فراهم شود.

عزم مدیریت استان، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است/ بسترسازی برای خدمت‌رسانی بیشتر به زائرینبه گزارش ایکنا از قم و به نقل از روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی، با اشاره به وضعیت طرح‌ها و برنامه‌های توسعه محور در قم، اظهار کرد: مدیریت استان برای ارائه خدمات بهتر به زائرین و مجاورین در قم، تمام امکانات را بسیج می‌کند تا تحت مدیریتی واحد، شاهد ثمراتی در شان قم باشیم.


استاندار قم پیگیری مسائل مرتبط با احداث فرودگاه قم را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: پیگیری‌های لازم در راستای رفع موانع موجود فرودگاه در حال انجام است .

سرمست با اشاره به احداث شهرک زائر در قم، تصریح کرد: با حمایت دولت و اختصاص زمین جهت ساخت شهرک زائر، مطالعات لازم در حال انجام است تا برای جذب مشارکت سایر استان‌ها در ساخت زائرسرای مختص به هر استان در این مکان اقدام شود.

وی همچنین با تاکید بر ثبت معنوی مراسم نیمه شعبان با عنوان بزرگ‌ترین اجتماع مهدی یاوران در سطح کشور، ادامه داد: معاونین استانداری قم، مامور شده‌اند تا برای برگزاری این مراسم در مناسبت‌های مذهبی هماهنگی لازم بین دستگاه‌ها را ایجاد کنند.
 
استاندار قم با تاکید بر عزم مدیریت استان در تکمیل پروژه های نیمه تمام ، اظهار کرد: درصدد هستیم تا بستر لازم برای  خدمت‌رسانی بیشتر به زائرین و مجاورین در قم فراهم شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: