کد خبر: 3822305
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
گروه اجتماعی ــ سه وهابی در پی پخش مناظره ماهواره‌ای دفتر تبلیغات اسلامی با برخی علمای وهابی و تبیین ادله محکم در پاسخ به شبهات آنان ‌شیعه شدند.
شیعه شدن 3 وهابی در پی پخش مناظره ماهواره‌ای دفتر تبلیغات اسلامیبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، برنامه «شبهات و ردود» از سوی دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان با همکاری شبکه جهانی الاهواز در شب‌های ماه مبارک رمضان به روی آنتن این شبکه می‌رفت که هدف اصلی این برنامه روشنگری و آگاه‌سازی نسبت به شبهه‌های دشمنان بود.
بر اساس این گزارش، برنامه «شبهات و ردود» همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان هر شب به مدت 90 دقیقه به روی آنتن شبکه جهانی الاهواز می‌رفت که کارشناسان این برنامه با دعوت از علمای بزرگ وهابیت و سلفی و کارشناسان شبکه‌های وهابی به مناظره با آنها می‌پرداختند.
در پی روشنگری و آگاه‌سازی کارشناسان برنامه «شبهات و ردود»، 3 نفر از علما و پژوهشگران وهابیت گرایش خود به مذهب تشیع را به صورت رسمی اعلام کردند؛ 2 نفر از این مستبصرین به صورت زنده به روی آنتن شبکه، استبصار را خود را اعلام و نفر سوم نیز به واسطه یکی از مستبصرین به تشیع گرویدند.
کارشناسان برنامه «شبهات و ردود» با کارشناسان شبکه‌های وهابی وصال و صفا به صورت زنده نیز مناظره می‌کردند و نسبت به شبهات آنان روشنگری می‌کردند اما متأسفانه این شبکه ها به دلیل ادله‌های محکم کارشناسان برنامه «شبهات و ردود» اخلاق در مناظره را رعایت نمی‌کردند و فرصتی برای طرح دیدگاه‌های خود نمی‌دادند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: