کد خبر: 3821812
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷
آیت‌الله سبحانی:
گروه سیاست و اقتصاد ــ استاد عالی حوزه علمیه قم با انتقاد از عدم توجه برخی مسئولان و دستگاه‌ها به مقوله حجاب در جامعه، افزود: متاسفانه مسئله حجاب نادیده گرفته شده است و برخی مسئولان این مسئله را جدی نگرفتند.
برخی مسئولین، مسئله حجاب در جامعه را نادیده گرفتندبه گزارش ایکنا از قم به نقل از پایگاه خبری پلیس قم، آیت‌الله جعفر سبحانی دوم تیرماه در دیدار با فرمانده انتظامی استان قم، ضمن تاکید بر اهمیت خدمت در نظام اسلامی، گفت: توفیق خدمتگذاری در نظام اسلامی یک نعمت الهی است ودر درگاه خداوند اجر بالایی دارد.
وی با اشاره به رفتار هنجارشکنانه برخی از افراد در جامعه، اظهار کرد: این رفتارها باعث به خطر افتادن امنیت اجتماعی می‌شود که در صورت نیاز برخورد قانونی صورت پذیرد.
استاد عالی حوزه علمیه قم با انتقاد از عدم توجه برخی مسئولان و دستگاه‌ها به مقوله حجاب در جامعه، افزود: متاسفانه مسئله حجاب نادیده گرفته شده است، برخی مسئولان این مسئله را جدی نگرفتند و نتیجه‌اش این شده که عده‌ای هنجارشکن به صورت علنی رفتارهای غیراخلاقی در جامعه دارند.
آیت‌الله سبحانی ضمن حمایت قاطع از اجرای طرح‌های قانون توسط ناجا برای سالم سازی محیط جامعه و برخورد باهنجارشکنان، بیان کرد: اداره کشور زحمت دارد و مسئله مهمی است و برای حفظ کشور مسئله برخورد با ناهنجاری ها کار اولویت داری است.
این مرجع تقلید شیعه از اقدامات نیروی انتظامی برای سالم‌سازی محیط جامعه از ناهنجاری‌ها اظهار رضایتمندی کرد و ادامه داد: نیروی انتظامی در خط مقدم برخورد با مخلان نظم و امنیت است.
آیت‌الله سبحانی در پایان گفت: فرمانده ناجا در خدمت اسلام و انقلاب است و سلام مرا به ایشان برسانید.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: