کد خبر: 3819424
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
گروه اجتماعی ــ مسئولان بسیج رسانه استان قم امروز، 25 خرداد‌ماه در بازدید از خبرگزاری ایکنا در قم، بر لزوم تعاملات و همکاری‌های رسانه‌ای تأکید کردند.
بازدید مسئولان بسیج رسانه استان از خبرگزاری ایکنا در قمبه گزارش ایکنا از قم، مهدی تاجیک، مسئول بسیج رسانه استان قم و حسن صدرایی‌عارف، نماینده عالی خبرنگاران در بسیج رسانه امروز، 25 خردادماه با حضور در تحریریه خبرگزاری ایکنای قم، بر لزوم همکاری‌ها و تعاملات بیشتر تأکید کردند.
در این بازدید، مهدی تاجیک بیان کرد: بسیج رسانه از سال 92 تشکیل شد و در حال حاضر 9 هزار نفر در کشور عضو بسیج رسانه‌ هستند.
وی افزود: در استان قم نیز بیش از 300 نفر عضو بسیج رسانه هستند که از این تعداد  170نفر تنها در این قشر از بسیج عضویت دارند؛ همچنین در حال حاضر 3 کانون خبرنگاران، فعالان فضای‌ مجازی و مستندسازان در بسیج رسانه استان قم تشکیل شده است.
مسئول بسیج رسانه استان قم بیان کرد: بسیج رسانه تنها مخصوص یک قشر و یک نگاه خاص نیست و در جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر نیز شاهد این موضوع بودیم که افراد با دیدگاه‌های متفاوت و رسانه‌های گوناگون حضور پررنگ داشتند.
در این جلسه، حسن صدرایی‌عارف اظهار کرد: رسانه صدای مردم است و بسیج برآمده از دل مردم است و ترکیب این دو، اتفاقات مبارکی را رقم می‌زند که مطالبه ارزش‌های انقلاب اسلامی و مطالبات مردمی از بستر رسانه نمونه‌ای از آن است.
وی افزود: در سال جاری تمرکز فعالیت‌های بسیج رسانه، برگزاری جلسات دورهمی و همفکری مدیران رسانه‌ای استان قم است تا مدیران رسانه را با مدیران استان روبه‌رو کنیم تا همان فضای مطالبه گری مردمی ایجاد شود.
نماینده عالی خبرنگاران در بسیج رسانه ادامه داد: در سال گذشته بیشتر فعالیت‌ها معطوف به برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر شد و شاهد آن بودیم که کیفیت برگزاری و تعداد آثار واصله این دوره از جشنواره، نسبت به سال‌های گذشته، رشد چشمگیری داشت.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: