شرکت روزانه بیش از 22هزار نفر در مسابقه قرآنی «ترنم وحی»به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، حجت‌الاسلام جواد بهشتی‌پور، مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات حرم بانوی کرامت به بررسی بازخوردهای مسابقه قرآنی «ترنم وحی» پرداخت و اظهار کرد: این مسابقه قرآن از ابتدای ماه مبارک رمضان سال جاری باهدف ترویج و آموزش معارف قرانی در قالب مسابقه‌ای پیامکی برگزار می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به این‌که روزانه بیش از ۲۲ هزار نفر در این مسابقه پیامکی شرکت می‌کنند، بیان کرد: سؤالات این مسابقه همه‌روزه از محتوای سخنرانی حجت‌الاسلام محمد حاج‌ابوالقاسم دولابی که در ابتدای مراسم ترتیل خوانی به بیان نکات تفسیری جزء روز می‌پردازد، تهیه و به‌صورت سؤالات چندگزینه‌ای از شبکه ۳ سیما و شبکه استانی نور در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

بهشتی‌پور بابیان این‌که به‌صورت میانگین همه‌روزه ۱۷ هزار پاسخ صحیح از سوی مخاطبان ارسال می‌شود، گفت: همه‌روزه دو نفر از این تعداد به‌عنوان برنده سفر به مشهد مقدس و کربلای معلی انتخاب می‌شوند.

وی ادامه داد: برندگان این مسابقه در ایام تابستان ۹۸ در قالب کاروان‌های زیارتی به دو شهر مقدس مشهد و کربلای معلی اعزام خواهند شد.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند از همه‌روزه در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت ۲:۴۵ دقیقه الی ۱۵ عصر به‌صورت زنده آیین بیان نکات تفسیری قرآن کریم را مشاهده و با ارسال جواب صحیح مسابقه به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۱۲۲ در این مسابقه شرکت کنند.

انتهای پیام