کد خبر: 3806328
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶
گروه سیاست و اقتصاد ــ مؤسس و ریاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران، طی پیامی از خدمات سردار سرلشگر پاسدار جعفری قدردانی و انتصاب وی را به مسئولیت قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه‌الله (عج) تبریک گفت.
پیام تبریک آیت‌الله رشاد به سردار جعفریبه گزارش ایکنا از قم به نقل از اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آیت‌الله علی‌اکبر رشاد مؤسس و ریاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران، طی پیامی از خدمات سردار سرلشگر پاسدار جعفری قدردانی و انتصاب وی را به مسئولیت قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه‌الله (عج) تبریک گفت.
وی در این پیام برای سردار جعفری توفیقات شایان و نمایانی را در سنگر خطیر جبهه‌ی جنگ نرم آرزو کرد.
متن پیام ایشان به شرح زیر است:
حضرت مستطاب سردار سرلشگر پاسدار عزیز جعفری- مازال موفقاً.
مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله (ارواحنا فداه) .
سلام ‌الله علیکم.
خدمات ارزنده‌ی آن برادر مجاهد و انقلابی در سنگرگاه‌های مختلف انقلاب و دفاع، خاصه دوره‌ی درخشان فرماندهی کلّ سپاه، هرگز از حافظه‌ی قدرشناسی ملت وفادار زدوده نخواهد شد. اینک که حسب علاقه‌ی جناب‌عالی و به حکم زعیم حکیم امت و رهبر فرهیخته‌ی انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (دام ظله الوارف)، به سنگر خطیر جبهه‌ی جنگ نرم انتقال یافته‌اید، امید می‌رود همچون گذشته، گام‌های شایانی و نمایانی در جهت صیانت از آرمان‌های انقلاب و تحقق رهنمودهای راهبردی معظم‌له بردارید.
اینجانب ضمن قدرشناسی از خدمات ارزشمند پیشین و عرض تهنیت به‌ مناسبت این انتصاب شایسته، از صمیم قلب، از بارگاه بلند باری برای شما سلامت و سعادت و سرفرازی مسألت می‌کنم.
انتهای پیام 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: