کد خبر: 3804230
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ برترین‌های شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان قم ظهر امروز، 27 فروردین‌ماه طی نشستی با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان قم مورد تجلیل قرار گرفتند.

تجلیل از برترین‌های شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان قمبه گزارش ایکنا از قم، نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان قم امروز، 27 فروردین‌ماه با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان قم و جمعی دیگر از مسئولان و مدیران استان در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد و از برترین‌های این شورا تجلیل شد.

در این نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم طی سخنانی اظهار کرد: شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان قم زیر مجموعه شورای فرهنگ عمومی است و مصوبات آن با تاییدیه استاندار به دستگاه‌ها ابلاغ و برای این مجموعه‌ها از نظر اجرایی الزام می‌شود؛ مصوبه شورای توسعه فرهنگ قرآنی همانند مصوبات شورای فرهنگ عمومی موجب می‌شود که دستگاه‌ها بتوانند به شیوه مطلوب‌تری برای فعالیت‌های قرآنی برنامه‌ریزی کنند.

وی با بیان این‌که امسال نیز برپایی نمایشگاه‌های قرآن کریم و رسانه‌های دیجیتال در شهر مقدس قم دنبال می‌شود، تصریح کرد: دستگاه‌ها می‌توانند از فرصت نمایشگاه به شیوه مطلوب برای ارائه برنامه‌ها و خدمات قرآنی خود استفاده کنند.

یادآور می‌شود، حمیدرضا شیخ‌الاسلام، مدیرکل آموزش و پرورش استان قم و آیت‌الله عسگر دیرباز، رئیس دانشگاه قم در این نشست به ارائه گزارشی از فعالیت‌های قرآنی مجموعه خود پرداختند.

انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: