کد خبر: 3804048
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
گروه اجتماعی ــ معاون خدمات شهری شهردار قم با اشاره به برنامه‌ریزی برای پیاده‌محور شدن و عدم تردد وسایل نقلیه در بلوار پیامبر اعظم(ص) در نیمه شعبان گفت: ایام نیمه شعبان فرصتی است تا بلوار پیامبر اعظم(ص) و پیاده‌روی نیمه شعبان به عنوان یک جلوه و نمود بارز انتظار و عشق به امام زمان(عج) به نمایش درآید.

برنامه‌ریزی برای پیاده محور شدن بلوار پیامبر اعظم(ص) در نیمه شعبانبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی شهرداری استان، سیدامیر سامع، معاون خدمات شهری شهردار قم، در جلسه کمیته حمل و نقل و ترافیک ستاد تسهیلات زائران شهرداری قم ویژه نیمه شعبان، با تأکید بر اینکه بلوار پیامبر اعظم(ص) باید یک محور ویژه فرهنگی ـ معنوی در شهر قم باشد، اظهار کرد: باید  این ظرفیت بلوار پیامبر اعظم(ص) به درستی مورد استفاده قرار گیرد.

وی با تأکید بر رویکرد پیاده‌محور شدن شهر و استفاده از حمل و نقل عمومی و با توجه به اینکه بنا شد راهپیمایی نیمه شعبان به صورت باشکوه برگزار شود،تصریح کرد: ایام نیمه شعبان فرصتی است تا بلوار پیامبر اعظم و پیاده‌روی نیمه شعبان به عنوان یک جلوه و نمود بارز انتظار و عشق به امام زمان(عج) به نمایش درآید.

معاون شهردار قم با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای خدمات رسانی مطلوب به زائران در نیمه شعبان تصریح کرد: ستادهای مناطق هشتگانه فعال شده و خدمات لازم برنامه‌ریزی شده تا زائران ایام خوبی را در شهر قم سپری کنند.

یادآور می‌شود، با توجه به تصمیمی که در کمیته حمل و نقل و ترافیک ستاد تسهیلات زائرین استان گرفته شد مقرر شد که کل باند رفت از حرم مطهر حضرت معصومه(س) به سمت مسجد مقدس جمکران به مسیر پیاده‌روی اختصاص داده شده و مسیر برگشت بلوار هم برای رفت و برگشت حمل و نقل عمومی و خودروهای امدادی و خدماتی در نظر گرفته شود.

 انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: