کد خبر: 3803759
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۳
آیت‌الله وحید خراسانی:
گروه سیاست و اقتصاد ــ آیت‌الله وحید خراسانی گفت: معرفت‌افزایی زائران امام رضا(ع) همواره باید مورد توجه آستان قدس رضوی باشد و در این زمینه با چاپ و انتشار کتب مناسب و اثرگذار تلاش کنید.
معرفت‌افزایی زائران امام رضا(ع) همواره باید مورد توجه آستان قدس رضوی باشد به گزارش ایکنا از قم، آیت‌الله وحید خراسانی امروز 25 فروردین در دیدارحجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی گفت: معرفت‌افزایی زائران امام رضا(ع) همواره باید مورد توجه آستان قدس رضوی باشد و در این زمینه با چاپ و انتشار کتب مناسب و اثرگذار تلاش کنید.
ایشان افزود: توفیق خدمت به زائران حضرت رضا(ع)، توفیق بزرگی است که به شما داده شده و از انتصاب شما بسیار خوشحال شدم که ان‌شاالله خدمت شما فوق تقدیر است و سعادتی بزرگ محسوب می‌شود.
وی بیان کرد:‌ معرفت افزایی زائران امام رضا(ع) همواره باید مورد توجه آستان قدس رضوی باشد و در این زمینه با چاپ و انتشار کتب مناسب و اثرگذار تلاش کنید.
این مرجع تقلید بیان کرد: مراسمات عزاداری به ویژه عزاداری ایام فاطمیه بیش از گذشته در آستان قدس احیا شود تا زائران هرچه بیشتر از سیره اهل بیت(ع) بهره‌مند شود.
آیت‌الله وحید خراسانی گفت:‌ برای موفقیت بیشتر در کارهایتان به حضرت زهرا(س) متوسل شوید و عنایات امام رضا(ع) را از طریق مادر ایشان به خود جلب کنید.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: