کد خبر: 3724042
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
گروه فعالیت‌های قرآنی - موسسه قرآن و نهج‌البلاغه در راستای آموزش‌های غیرحضوری دوره آموزش حفظ کل قرآن کریم و نهج‌البلاغه را به صورت تلفنی در مناطق مختلف کشور برگزار می‌کند.    

برگزاری دوره های آموزش حفظ قرآن و نهج البلاغه به صورت تلفنی  

به گزارش ایکنا از قم، موسسه قرآن و نهج‌البلاغه برای سال جاری برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی مختلفی را در سراسر کشور برای علاقه‌مندان به یادگیری قرآن و نهج البلاغه بر گزار می‌کند.
برگزاری هشتمین دوره مسابقات ملی حفظ و مفاهیم نهج‌البلاغه از جمله این برنامه‌ها است. این مسابقه در دو بخش مفاهیم راه روشن و حفظ نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.
محتوای این مسابقه شامل جلد 5 کتاب راه روشن است که به شرح و تفسیر تعدادی از حکمت‌های نهج‌البلاغه پرداخته است.در مرحله اول علاقه‌مندان برای تهیه کتاب و ثبت نام به موسسات قرآنی و شعب و نمایندگی های موسسه در سراسر کشور مراجعه کنند و همچنین می‌توانند از طریق سایت 2noor و یا از طریق پیام‌رسان‌های سروش ایتا و تلگرام به آدرس twonoor@ و یا با تلفن 02537745480داخلی 110 کتاب مورد نظر را تهیه کنند.
این طرح از سال 84 به همت موسسه قرآن و نهج‌البلاغه آغاز شده و از سراسر کشور علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده است و تاکنون هزاران نفر با شرکت در این طرح موفقیت‌های چشمگیری داشته‌اند.
همه علاقه‌مندان به حفظ قرآن بدون محدودیت سنی می توانند در این طرح شرکت کنند.مدت این دوره 4 ساله و 6 ساله خواهد بود.فراگیران در طرح 4 ساله هفته ای سه صفحه و در طرح 6 ساله هفته ای دو صفحه حفظ می کنند.در این مدت قرآن آموز با اساتید خود تماس گرفته و برنامه او اجرا می‌شود. 
از دیگر برنامه های این موسسه برگزاری دوره های آموزشی آمادگی کنکور کارشناسی و ارشد ویژه حافظان قرآن کریم به دو صورت حضوری و مجازی است.این موسسه از سال 85 تاکنون با تهیه منابع این آزمون و برگزاری دوره‌های آمادگی کنکور رشته علوم قرآن و حدیث فعالیت گسترده ای در این زمینه داشته است.
علاقه‌مندان می‌توانند در مرداد ماه سال جاری از طریق سایت موسسه برای دوره جدید که به صورت مجازی برگزار می‌شود ثبت نام نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با 09121511973 تماس حاصل نمایند.
گفتنی است، واحد عتبات موسسه قرآن و نهج‌البلاغه علاقه‌مندان به سفر زیارتی به ویژه حافظان قرآن را با قیمت مناسب به صورت هوایی و زمینی با کاروان‌های مستقل اعزام می کند.
دوره تربیت مربی حفظ و معارف نهج البلاغه،دوره های حفظ کل قرآن کریم به صورت تلفنی، دوره های حفظ کل نهج البلاغه به صورت تلفنی و برگزاری دوره یکساله حفظ کل قرآن و حفظ کل نهج‌البلاغه به صورت شبانه‌روزی همراه با اسکان و پذیرایی ویژه بانوان از دیگر برنامه‌های موسسه قرآن و نهج‌البلاغه است. 
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: