کد خبر: 3644464
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
گروه اجتماعی: مدیر موکب مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه موکب مسجد مقدس جمکران در چهارمین سال فعالیت خود در مسیر زائران اباعبدالله الحسین(ع) از نجف به کربلای معلی برپا میشود، گفت: این موکب همچون سال گذشته در کنار مدینة الزائرین امام حسن(ع) و عمود 1070 قرار دارد.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از قم، حجت الاسلام سید مهدی هاشمی زاده 29 شهریور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه موکب مسجد مقدس جمکران در چهارمین سال فعالیت خود در مسیر زائران اباعبدالله الحسین(ع) از نجف به کربلای معلی برپا می‌شود، اظهار کرد: این موکب همچون سال گذشته در کنار مدینة الزائرین امام حسن(ع) و عمود 1070 قرار دارد. 
وی با اشاره به اینکه احداث زائرسرا و موکب مسجد مقدس جمکران در مسیر نجف به کربلا در دستور کار مسجد مقدس جمکران قرار دارد، افزود: در حال حاضر به جمع آوری نذورات برای این مهم مبادرت کردیم و از کمک‌های مالی مردم معتقد و خیر استقبال می کنیم.
مدیر موکب مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه احداث زائرسرا حدود سه میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، عنوان کرد: برای برپایی موکب و پذیرایی از زوار نیز مبلغ قابل توجهی مورد نیاز است که به همت خیرین و بانیان به صورت نقدی و غیر نقدی در حال جمع آوری است.
هاشمی زاده با بیان اینکه راه‌های متعددی برای دریافت کمک‌های مردمی وجود دارد، ادامه داد: شماره حساب و درگاه‌های دریافت کمک‌های نقدی از طریق فضای مجازی منتشرشده و مردم با مراجعه به سایت مسجد مقدس جمکران، مراجعه حضوری و تماس با روابط عمومی نیز میتوانند کمک های خود را در اختیار ما بگذارند. همچنین با ارسال عدد 7 به سامانه پیامکی 3003313 می‌توانند اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.
وی در پایان با بیان اینکه اقدامات گسترده‌ای برای پیاده روی عظیم اربعین در دست انجام است، خاطرنشان کرد: کانال موکب با حضور تیم فعالان رسانه ای، آخرین اطلاعات موکب و اخبار اربعینی و محتواهای مرتبط را به صورت مستمر در اختیار اعضا کانال قرار می دهد و در روزهای آینده نیز وب سایت «اربعین جمکران» به منظور اطلاع رسانی و دریافت نذورات مردمی رونمایی خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: